Pátý zápas sezony odehrají v neděli odpoledne fotbalisté naší rezervy. Soupeřem svěřenců trenéra Romana Westa bude tentokrát Polanka nad Odrou.
Ostravský celek zažívá premiérovou sezonu v MSFL, do níž se probojoval coby vítěz posledního ročníku Divize F. „Viděli jsme některé zápasy, které náš soupeř odehrál. Věřím, že budeme připraveni. Potřebujeme neudělat chyby a proměnit šance, které si vytvoříme, aby se nám nestalo to, co naposledy doma proti Hlubině, kdy jsme zápas nezvládli. Chceme navázat na první tři zápasy a pokusit se ztrátu z posledního utkání dohnat v Polance,“ řekl trenér Roman West.
Hanáci v minulém kole poprvé nebodovali naplno. Hlubině podlehli v Holici 0:2. Polanka naopak stále čeká na první tříbodový zisk. Dosavadní bilance svěřenců trenéra Romana Fischera je tři remízy a prohra.
„Polanka chce rozehrávat od vlastní branky, gólman Kolenko umí dobře nohama. Polanka se snaží hodně kombinovat. Její hráči jsou nepříjemní, co se týče zkracování hry, dostupování, vysokého presinku. Je jasné, že nás nečeká nic snadného a jednoduchého. Nesmíme udělat chyby a soustředit se. Když si vytvoříme nějaké šance, musíme je proměnit,“ hodnotí soupeře West.
Zápas bude řídit rozhodčí David Poláček. Asistovat mu budou Tomáš Kostelník a Karel Mikeska. Duel na stadionu v Polance odstartuje v neděli 31. srpna v 16:30.