REPRE: Koutný, Hadaš a Dohnálek u remízy U20 s Tureckem

• 11. 9. 2024

Zářijový reprezentační cyklus je minulostí. V úterním utkání český tým do dvaceti let remizoval na stadionu Jožky Silného s Kroměříží s Tureckem 0:0. V základní sestavě byli hned tři Sigmáci – Adam Dohnálek, Matěj Hadaš a Jan Koutný. Všichni tři přispěli k čistému kontu. Náš čtvrtý hráč, který byl ve výběru trenéra Šustra, Matěj Mikulenka do zápasu nenastoupil.

V úterý byl v akci i Jiří Pšenica, který v sestavě českého týmu do 16 let hrál v přípravném utkání proti Rumunsku. Češi zápas prohráli 0:1 a Pšenica byl na hřišti do 62. minuty.

Druhý přípravný zápas v Estonsku proti domácímu výběru odehrála česká reprezentace do 19 let, která domácí výběr porazila 3:2. Václav Zahradníček tentokrát nastoupil do hry v 76. minutě.