
Už příští úterý 1. října od 17:00 čeká A-tým SK Sigma Olomouc 3. kolo MOL Cupu. V rámci pohárového utkání přivítáme na Andrově stadionu druholigový SK Líšeň.
Pro toto utkání budou otevřeny Tribuna Karla Brücknera (Východ) a tribuna Západ. Tribuna Jih bude přístupná pouze vozíčkářům.
Cena vstupenek je stanovena na 50 Kč. Vstupenky můžete zakoupit v klubovém Fanshopu ve všední dny vždy od 10 do 17 hodin. Držitelé permanentek mají vstupné zdarma.
Pozor! Ti z vás, kteří v sobotu 28. září od 16:30 přijdou podpořit naše kluky v ligovém zápase s 1.FC Slovácko, budou mít vstup na pohárové utkání s Líšní zdarma! Stačí, když se u vchodu na stadion prokážete zakoupenou vstupenkou ze sobotního duelu. Vstupenky budou platit bez nárokou na místo.
Těšíme se na vás!