Jak se k nám dostanete?

JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Andrův stadion se nachází nedaleko historického centra města. Dostupný tak je městskou hromadnou dopravou i osobním autem.

PŘIJELI JSTE DO OLOMOUCE VLAKEM?

Pokud přijedete do Olomouce vlakem, je nejlepší využít k přesunu na Andrův stadion tramvajovou linku č. 7, která odjíždí ze zastávky před nádražní budovou. Cesta tramvají trvá cca 10 minut. Vystupte na zastávce Náměstí hrdinů, případně Palackého.
Alternativou jsou tramvajové linky č. 2 s výstupem na stanici Palackého, nebo 3 a 4, kde vystoupíte na stanici Náměstí Hrdinů.
Z obou zastávek dojdete ke stadionu pěšky po ulici Legionářská. Orientačními body od Náměstí hrdinů jsou dům ASO, Slovanský dům a Husův sbor.

PŘIJELI JSTE AUTOBUSEM?

Z autobusového nádraží vedla do centra Olomouce tramvajová linka č. 4, která je však kvůli již zmíněné rekonstrukci mostu odkloněna. Při využití tohoto spoje je nutno vystoupit buďto na Hlavním nádraží, kde následně přestoupit na některou ze dvou alternativních linek (7 a X), nebo spojem č. 4 dojet na zastávku Okresní soud, odtud pokračovat pěšky po třídě Svobody na náměstí Hrdinů a následně Legionářskou ulicí až k Androvu stadionu.

PLÁNUJETE DORAZIT AUTEM?

Pokud na zápas přijedete osobním automobilem, je možné parkovat na travnaté ploše za Severní tribunou. Omezený počet volných míst je k dispozici na nedalekém parkovišti u Sportovní haly UP, na parkovišti u České pošty na ulici Ladova, případně na parkovišti nedaleko supermarketu Billa (Slovanský dům).