• A-tým

DĚTI DĚTEM Fanzóna před Boleslaví: autogramiáda, soutěže a zábava

• 16. 8. 2024

Druhý domácí zápas Sigmy se nezadržitelně blíží. Už v neděli svěřenci trenéra Janotky vyzvou od 14:30 tým Mladé Boleslavi. I tentokrát pro vás chystáme DĚTI DĚTEM Fanzónu. Na co se můžete těšit tentokrát?

Stejně jako před čtrnácti dny to bude autogramiáda osobností DĚTI DĚTEM. A pozor! Podepsanou kartičku tentokrát budete moct dostat i od útočníka Sigmy Olomouc Antonína Růska!

Partnerem utkání proti Mladé Boleslavi je Premiere Cinemas. Ve Fanzóně proto budeme soutěžit o 1+1 vstupenku do kina.

Nedílnou tradicí našich Fanzón je i střelnice a subsoccer. Zábavu v naší Fanzóně zkrátka naleznou děti i dospělí.

Chybět nebude ani dobrá muzika, kterou vám bude pouštět DJ Štěpán.

Samozřejmostí je i dobré občerstvení a pivo od našeho partnera Pivovaru Litovel.

PŘESTÁVKOVÁ SOUTĚŽ S PARTNEREM UTKÁNÍ – PREMIERE CINEMAS

S Premiere Cinemas, partnerem nedělního zápasu, se můžete zúčastnit i přestávkové soutěže.

Chcete se jí zúčastnit? Pak stačí do příspěvku na Facebooku napsat svůj tip na jednoduchou otázku.

Stačí si tipnout, kolik návštěvníků vidělo v Premiere Cinemas v Šantovce od 24. 7. do 14. 8. film Deadpool & Wolverine.

Své tipy můžete posílat do páteční 20. hodiny. Poločasové soutěže se zúčastni tři nejbližší tipy.

A o co budeme soutěžit? Hlavní cenou bude VIP vstupenka pro dvě osoby do Premiere Cinemas v Galerii Šantovka.