Mladší žáci si poradili s Třebíčí

• 9. 9. 2024

Mladší žáci hostili v sobotu Třebíč. Podobně jako v případě starších žáků, i mladší kategorie byly o víkendu vítězné. U13 soupeře z Třebíče porazila 13:5. Tým U12 zvítězil 10:2.

U13

Mladší žáci kategorie U13 zvítězili i ve čtvrtém mistrovském utkání sezóny. Nad Třebíčí zvítězili 13:5, když se čtyřikrát do střelecké listiny zapsal Konrád. Hattrick v tomto utkání vstřelili Jurkovič s Červeným.

Hodnocení trenéra Jakuba Zatloukala:

Tentokrát jsme nastoupili v mixované sestavě kluků ročníku 2012/2013. Od začátku to šlo nějakým způsobem vidět a na hřišti jsme se chvíli hledali.V naší hře byla spousta nepřesností a jednoduchých ztrát, které se postupem času vytrácely, a my tak byli více přesní ve finální fázi a také více nebezpeční.“

SK Sigma Olomouc U13 – FOŠ Třebíč U13 13:5 (5:2)

Branky: 25., 32., 40. a 55. Konrád, 5., 73. a 78. Jurkovič, 16., 60. a 75. Červený, 42. Kaczmarczyk, 65. Šůstek, 67. Šarman – 34. a 77. Kejnovský, 12. Melichar, 49. Ševčík, 58. Spencer.

Rozhodčí: Sup. ŽK: bez karet. Diváků: 30.

Sigma: Mrlina, Prchla – Subota, Kocián, Doležal, Penc, Jurkovič, P. Šarman, V. Šarman, Kaczmarczyk, Šustek, Kuba, Červený, Konrád. Trenér: Jakub Zatloukal.

U12

Dvouciferný počet branek Třebíči vstřelila také U12. Podobně jako ve starší kategorii, i v utkání dvanáctek nastoupil tým Sigmy v kombinované sestavě, hrálo několik hráčů ze starší přípravky U11. Hanáci zvítězili 10:2.

Hodnocení trenéra Martina Banovce:

I přes vysokou výhru jsme v dnešním zápase nebyli tak dominantní, jak bychom si představovali, alespoň co se týká první půle. Druhý poločas už snesl měřítko a díky lepší spolupráci jsme si vytvářeli spoustu šancí, kde jsme proměnili jen málo z nich. Určitě je potřeba brát v potaz posuny, které jsme k dnešnímu utkání udělali, ale věřím, že klukům z U11 bude tento zápas dobrou zkušeností do dalšího rozvoje. Někteří kluci z naší U12 předvedli velmi dobrý výkon, jiní zase zůstali za očekáváním.“

SK Sigma Olomouc U12 – FOŠ Třebíč U12 10:2 (4:2)

Branky: 5. a 7. Kresta, 23. a 78. Horsinka, 40. a 74. Hojgr, 47. Hradil, 52. Zeman, 65. Kvapil, 76. Hutira.

Sigma: Vaca, Prchla - Symerský, Kresta, Horsinka, Vávra, Zeman, Makarenko, Hutira, Kvapil, Hojgr, Hradil. Trenér: Martin Banovec.