• Ostatní

V listopadu kraloval terminátor Hubník

• 30. 11. 2010
Vážení olomoučtí fanoušci! Letos naposledy jste měli šanci hlasovat o nejlepšího hráče měsíce. A po páté za sebou to s obrovským náskokem vyhrál Míša Hubník. Mám neodolatelný pocit prostě koupit pohár hned a dát ho s půlročním předstihem Michalovi ... Odpadne nám spousta práce s dalším vyhodnocováním :-) Michala jste na svých hlasovacích formulářích umístili v 93 % případů, z toho 65 % lidí ho dalo rovnou na první místo! Proto má luxusní náskok téměř sta bodů! Když jsme u těch statistik, už dlouho se nám nestalo, že by se hlasovalo pro tak úzký okruh fotbalistů, rozptyl byl minimální - jen jedenáct borců dostalo hlas. Druhý skončil s neméně velkým náskokem "Amigo" Rossi. Jeden z nejplatnějších záložníků ligy porazil o další stovku bodů dalšího v pořadí, kolegu Tomáše Hořavu. Čtvrté místo obsadila naše stálice Jay Jay Janotka jen o dva body před nejlepším nahrávačem Sigmy Kubou Petrem.
Pořadí měsíce listopadu 2010: 1. Hubník - 241 bodů 2. Rossi – 152 3. Hořava – 56 4. Janotka – 27 5. Petr – 25 další pořadí: 6. Škerle, 7. Šultes, 8. Kalas, 9. Drobisz, 10. Bajer.
V celkovém pořadí není vůbec co řešit, Hubník má náskok z říše snů, pohár by mu mohl utéct jedině zimním přestupem. Na dalších místech je velká tlačenice, ale musel by se stát zázrak, aby Michala někdo předstihl. Závěrem bych vám rád poděkoval za přízeň v úspěšném roce 2010. Na začátku března se vám zase přihlásíme, do té doby ulehněte k fotbalovému zimnímu spánku. Budeme se těšit!
Celkové pořadí Hráče sezóny 2010-2011: 1. Hubník - 25 bodů 2. - 3. Hořava a Petr – 10 4. Janotka – 9 5. Rossi – 6 6. Bajer – 5 7. Škerle – 4 8. - 9. Navrátil a Kučera - 3